Alanya Öğretmenevi

Kızlar Pınarı Mahallesi, Atatürk Cd. No:200, 07460 / Alanya, Turkey
Alanya, Turkey
Max Yetişkin: 6

Kurumumuz Alanya batı girişinde bulunmakta olup Alanya’nın dünyaca ünlü Kleopatra plajı kenarındadır. Hizmete başladığı 1995 yılından bu yana gelişimini sürdüren Öğretmenevimiz 56 Oda ve 120 yatak kapasitesi ile konaklama hizmeti vermektedir. Kablosuz İnternet, 24 Saat sıcak su, Klima, TV hizmetlerimiz bulunmaktadır. Plajımız Öğretmenevimizin karşısında bulunmaktadır.

Buna ilaveten 300 Kişilik Restoranı, 150 Kişilik Terası ve kafeteryası ile her türlü düğün, nişan, yemekli toplantı, seminer, hizmet içi eğitim vb. organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. 1996 yılından beri Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün alt katı ve bahçesinde bulunan Öğretmenevimiz bünyesindeki Lokalimiz hizmet vermektedir. Lokalimizde de Sulu Yemek çeşitleri, günlük tabldot servisi dışında fast food ve kafeterya hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Lokalimizde Erkek Berberi mevcuttur. Kurumumuz yılın 365 günü başta Öğretmenlerimize, Sağlık çalışanlarına ve Üniversite bünyesindeki kamu personeline hitap etmekle birlikte tüm kamu çalışanlarına ve halkımıza da açıktır.

KONAKLAMA KURALLARI

  • VIP ve SUİT odalar 2 kişiliktir.
  • Deniz ve kara manzaralı odalarımızda fiyat farkı bulunmamaktadır.
  • Belgelemeleri halinde öğrencilere üye fiyatı uygulanır.
  • Çift olarak konaklamak isteyenlerden evlilik cüzdanı ibraz etmeleri istenir.
  • 7 Yaş ve üzerinden tam ücret alınır.
  • 30 gün ve üzeri konaklamalarda fiyat indirimi uygulanmaz.
  • Otelimiz Giriş (Check-In) saatimiz 14.00 dir. Otelimiz Çıkış (Check-Out) saatimiz 10.00 dur. Kahvaltımız saat 7.30 ile 10.00 arasındadır. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Belirtilen fiyatlara açık büfe kahvaltı ücreti dâhildir. Ayrıca plajda şemsiye ve yatak ücretleri indirimlidir. Ancak Plaj yiyecek ve içecek servislerinde böyle bir indirim yoktur.
  • Üye-Kamu ve sivil fiyatları farklıdır.Otele giriş sırasında kurum kimliği ibrazı zorunludur. Aksi durumlarda fiyat farkı bedeli tahsil edilecektir.
  • Yukarıda belirtilen kurallar 12.02.2013 tarihli MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖĞRETMENEVİ, ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU UYGULAMA YÖNERGESİ ve Yönetim kurulu kararları çerçevesinde hazırlanmıştır. Tüm faydalanıcılar, kurum kurallarına uymakla yükümlüdür.
2
Aradığınız tarih aralığında müsait değil, Lütfen tarihleri değiştiriniz ya da konaklama şartlarını dikkate alarak arama yapınız.

Tesis Özellikleri

Dini

Bayanlar Mescidi
Baylar Mescidi
Seccade
Tespih

Genel

7/24 Ön Büro Servisi
Evcil hayvan kabul edilmez
Sahil Şeridi
Sigara İçilmeyen Odalar
TV

Hizmetler

Akşam Yemeği*
Bebek Sandalyesi
Çocuklar için uygun
Denize Sıfır
Kahvaltı
Kum Plaj
Lokanta Alakart*
Mavi Bayrak
Paketli Öğle Yemeği*
Plaj Şezlongu*
Plaj ve Havuz Şemsiyeleri*
Saç Kurutma Makinesi
Şezlong*
Uyandırma Servisi
Wi-Fi Kablosuz İnternet Bağlantısı
* İşaretli servisler ücrete tabidir.